google-site-verification=8VizO94jBRp4xxZdaRFf2NmCpz-otlTMlwILJ30ifJE
خانه » اخبار » اجتماعی » فراخوان عمومي براي شناسايي فضاها و اماكن مناسب‌سازي نشده در نيشابور

فراخوان عمومي براي شناسايي فضاها و اماكن مناسب‌سازي نشده در نيشابور

با همكاري بهزيستي و شهرداري اين شهر انجام شد

فراخوان عمومي براي شناسايي فضاها و اماكن مناسب‌سازي نشده در نيشابور

با هدف دستیابی به شهری بدون مانع برای همه شهروندان از جمله افراد داراي معلوليت، واحد مناسب سازی بهزیستی نيشابور با همکاری معاونت عمرانی شهرداری، طرحی را با عنوان «نیشابور شهری برای همه» به اجرا گذاشته است.

كارشناس مناسب‌سازي نيشابور گفت: اين طرح به منظور شناسایی مسیرها و فضاهای شهری، پارک‌ها و اماکن عمومی نیازمند مناسب سازی جهت حضور فعال توان یابان در سطح شهر ، محله و مناطق شهری به اجرا گذاشته شده است.

نسرین ایروانی يادآور شد: با تعامل و همکاری خوبی که با شهرداری شهرستان در خصوص اجرای مناسب سازی داریم و اختصاص  اعتبار عمرانی ویژه این امر در بودجه پیش بینی شده هر سال شهرداری و با هماهنگی  و پیگیری ستاد مناسب سازی شهرستان در سالهای اخیر، بسیاری از خیابانهای اصلی و پرتردد شهر بهسازی  و مناسب سازی شده است.

وي ادامه داد: امسال نيز با اختصاص 400 میلیون تومان به این امر، بر روي سطح محله، خیابان های فرعی و درب منزل مددجویان متمركز شده‌ايم.

وي خاطر نشان كرد: اكنون با فراخوان صورت گرفته برای اولین بار در فضای مجازی و اختصاص اکانت ویژه جهت دسترسی آسانتر مددجویان به اين نرم‌افزار، منتظر ارسال تصاوير از مددجويان و عموم مردم هستيم.

وي تأكيد كرد: علاوه بر اين بازدید های میدانی توسط کارشناسان مناسب سازی بهزیستی و شهرداری نيز به صورت مستمر انجام مي‌شود و امیدواریم  در سطح وسیع تری شاهد مناسب سازی و بهسازی مسیر تردد معلولین عزیز باشیم .

 ایروانی اظهار داشت: از  عموم شهروندان  و توان یابان  تقاضا می گردد در صورت شناسایی معابر، فضاهای شهری و پارکهای نیازمند مناسب سازی، تصاویرخود را به همراه آدرس دقیق مکان مورد نظر از طریق  آی دی ذیل در فضای مجازی به آدرس:

تلگرام https://t.me/neyshabourbarayehame

واتساپ https://wa.me/qr/OHZKWWLKXVNJD1

سروش http://sapp.ir/neyshabourbarayehame

و یا از طریق اپلیکیشن شهروند یار ( مونام) در وب سایت شهرداری 

http://neyshabur.ir/home/M_desk/show/5098

تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ارسال نمایند تا پس از بررسی  و اولویت بندی، عملیات بهسازی و مناسب سازی توسط واحد عمرانی شهرداری صورت گیرد.

محتوا پیشنهادی

Employment loan

جذب 80 درصدي تسهيلات ارزان قيمت اشتغال در بهزيستي نيشابور

رئيس بهزيستي نيشابور از بانك‌هاي عامل تسهيلات تكليفي اشتغال مددجويان قدرداني كرد.