google-site-verification=8VizO94jBRp4xxZdaRFf2NmCpz-otlTMlwILJ30ifJE
خانه » اخبار » افتتاح 13 مرکز مثبت زندگی در شهرستان نیشابور تا پایان امسال
sadr-director of welfare organization
sadr-director of welfare organization

افتتاح 13 مرکز مثبت زندگی در شهرستان نیشابور تا پایان امسال

رئیس بهزیستی شهرستان اعلام کرد:

افتتاح 13 مرکز مثبت زندگی در شهرستان نیشابور تا پایان امسال

رئیس بهزیستی شهرستان نیشابور گفت:  13 مرکز مثبت زندگی تا پایان سال 99 در نیشابور به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر علی صدر افزود: طی یک ماه آینده، 5 مرکز کار خود را آغاز می‌کنند و بقیه هم تا پایان سال به طور قطع، راه‌اندازی می‌شوند.

وی ادامه داد: دو واحد از این مؤسسات در شهرستان زبرخان و در شهر عشق‌آباد فعال می‌شوند و یازده واحد نیز در خود نیشابور کار خواهند کرد.

به گفته‌ی این مسؤول، مراکز مثبت زندگی، یک بهزیستی کوچک هستند و تقریبا تمام خدمات بهزیستی از طریق آنها به مردم عرضه می‌شود.

دکتر صدر یادآور شد: بخشی از درآمد این موسسات از محل خدمات عمومی که به مردم ارائه می‌کنند تأمین می‌شود و بخش دیگر هم توسط یارانه‌های بهزیستی که بابت رسیدگی به پرونده‌های مددجویان به آنها پرداخت خواهد شد تأمین می‌گردد.

وی تصریح کرد: میزان درآمد این مراکز بستگی به میزان فعالیت و تلاش خودشان دارد و این طور نیست که همه‌ی آنها درآمد یکسانی داشته باشند.

وی خاطر نشان ساخت: بهزیستی از این پس، کار سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی و نظارت را به صورت قوی‌تر دنبال می‌کند و به وظایف حاکمیتی رسیدگی خواهد کرد.

رئیس بهزیستی نیشابور گفت: امیدواریم این مؤسسات، بتوانند خدمات خوبی به مددجویان و مردم ارائه کنند و روز به روز در جهت مردمی کردن و اجتماعی کردن بهزیستی، نقش مهم‌تر و محوری‌تری ایفا نمایند.

محتوا پیشنهادی

Child-abuse

کودک آزار نیشابوری از جنبه‌ی عمومی جرم به دادگاه می‌رود

مرد جوانی که در یک مغازه‌ی آپاراتی در نیشابور، یک کودک را با تنبیه بدنی آزار می‌داد با دستور دادستان این شهرستان بازداشت شد.