google-site-verification=8VizO94jBRp4xxZdaRFf2NmCpz-otlTMlwILJ30ifJE
خانه » اخبار » افتتاح 13 مرکز مثبت زندگی در شهرستان نیشابور تا پایان امسال
sadr-director of welfare organization
sadr-director of welfare organization

افتتاح 13 مرکز مثبت زندگی در شهرستان نیشابور تا پایان امسال

رئیس بهزیستی شهرستان اعلام کرد:

افتتاح 13 مرکز مثبت زندگی در شهرستان نیشابور تا پایان امسال

رئیس بهزیستی شهرستان نیشابور گفت:  13 مرکز مثبت زندگی تا پایان سال 99 در نیشابور به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر علی صدر افزود: طی یک ماه آینده، 5 مرکز کار خود را آغاز می‌کنند و بقیه هم تا پایان سال به طور قطع، راه‌اندازی می‌شوند.

وی ادامه داد: دو واحد از این مؤسسات در شهرستان زبرخان و در شهر عشق‌آباد فعال می‌شوند و یازده واحد نیز در خود نیشابور کار خواهند کرد.

به گفته‌ی این مسؤول، مراکز مثبت زندگی، یک بهزیستی کوچک هستند و تقریبا تمام خدمات بهزیستی از طریق آنها به مردم عرضه می‌شود.

دکتر صدر یادآور شد: بخشی از درآمد این موسسات از محل خدمات عمومی که به مردم ارائه می‌کنند تأمین می‌شود و بخش دیگر هم توسط یارانه‌های بهزیستی که بابت رسیدگی به پرونده‌های مددجویان به آنها پرداخت خواهد شد تأمین می‌گردد.

وی تصریح کرد: میزان درآمد این مراکز بستگی به میزان فعالیت و تلاش خودشان دارد و این طور نیست که همه‌ی آنها درآمد یکسانی داشته باشند.

وی خاطر نشان ساخت: بهزیستی از این پس، کار سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی و نظارت را به صورت قوی‌تر دنبال می‌کند و به وظایف حاکمیتی رسیدگی خواهد کرد.

رئیس بهزیستی نیشابور گفت: امیدواریم این مؤسسات، بتوانند خدمات خوبی به مددجویان و مردم ارائه کنند و روز به روز در جهت مردمی کردن و اجتماعی کردن بهزیستی، نقش مهم‌تر و محوری‌تری ایفا نمایند.

محتوا پیشنهادی

Employment loan

جذب 80 درصدي تسهيلات ارزان قيمت اشتغال در بهزيستي نيشابور

رئيس بهزيستي نيشابور از بانك‌هاي عامل تسهيلات تكليفي اشتغال مددجويان قدرداني كرد.