google-site-verification=8VizO94jBRp4xxZdaRFf2NmCpz-otlTMlwILJ30ifJE
خانه » اخبار » افزایش پانزده درصدی مشارکت‌های خیرین در بهزیستی نیشابور

افزایش پانزده درصدی مشارکت‌های خیرین در بهزیستی نیشابور

Good partnership

مشارکت خیرین در بهبود معیشت و رفاه مددجویان بهزیستی نیشابور در 9 ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش یافته است.
این مطلب در آخرین نشست شورای مشارکت‌های مردمی شهرستان نیشابور که صبح پنجشنبه در اداره بهزیستی این شهرستان و به ریاست فرماندار تشکیل شد اعلام گردید.
به گفته‌ی رئیس بهزیستی نیشابور، امسال میزان کمک‌های نقدی، غیر نقدی و مشارکت خدمت در بهزیستی نیشابور از 800 میلیون تومان فراتر رفته است.
دکتر علی صدر گفت: در جلسه‌ی شورای مشارکت‌های مردمی شهرستان، جهیزیه‌ی 12 زوج زیر حمایت بهزیستی که توسط خیرین تهیه شده به نوعروسان اهدا گردید.

sadr

دبیر شورای مشارکت‌های مردمی شهرستان نیشابور خاطر نشان کرد: در این جلسه، پیشنهاد ساماندهی و شبکه‌سازی مؤسسات خیریه و سازمان‌های مردم نهاد که به فعالیت‌های نیکوکارانه اشتغال دارند مطرح شد که مورد استقبال فرماندار شهرستان و اعضای شورا قرار گرفت.
صدر گفت: این طرح به زودی اجرایی خواهد شد تا همپوشانی احتمالی خدمات این مؤسسات برطرف گردد و بتوانیم خدمات مؤثرتر و فراگیر‌تری به مددجویان عزیزمان ارائه کنیم.
وی ضمن تشکر از نیکوکاران نیشابوری، از همت بالای مردم نیشابور و خیرینی که به مددجویان بهزیستی توجه ویژه دارند در خصوص کمک به مددجویان حادثه‌دیده در بلایای طبیعی گفت: همچنین در جلسه عنوان شد که کمک به مددجویان سیلزده و زلزله‌دیده‌ در نقاط مختلف کشور، در دستور کار بهزیستی شهرستان قرار گرفت و بر همین مبنا از ابتدای سال جاری تا کنون 275 میلیون تومان کمک برای مددجویان مناطق حادثه‌دیده ارسال شده است.
همچنین کارشناس مشارکت‌های مردمی بهزیستی نیشابور از توزیع سه هزار سبد غذایی در بین محرومین تحت حمایت بهزیستی در سال جاری خبر داد و گفت: در مناسبت‌های عید نوروز، ماه مبارک رمضان و سایر مناسبت‌های مذهبی و ملی، علاوه بر سبدهای غذایی، میلیون‌ها تومان کمک غیر نقدی صرف خرید لوازم تحریر، البسه، لوازم زندگی و دیگر مایحتاج مددجویان شده که توسط خیرین عزیزمان تأمین گردیده است.

javadinezhad

فاطمه جوادی‌نژاد افزود: ارزش جهیزیه‌هایی که در شورای مشارکت‌های مردمی نیشابور به عزیزان مددجو تقدیم گردید 600 میلیون ریال بوده که در قالب 12 دستگاه جهیزیه به نوعروسان، اهدا شده است.
وی کمک‌های نقدی خیرین به اداره‌ی بهزیستی در نه ماه اول امسال را 210 میلیون تومان، کمک‌های غیر نقدی را 490 میلیون تومان و کمک‌های خدمتی را 80 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: در همین مدت بسیاری از نیازهای مادی و معنوی مددجویان توسط خیرین به صورت انفرادی در قالب حامی، یا به شکل کمک به مراکز تحت نظارت بهزیستی که به صورت هیأت امنایی اداره می‌شوند، مرتفع گردیده که ارقام آنها به صدها میلیون تومان می‌رسد.

محتوا پیشنهادی

Employment loan

جذب 80 درصدي تسهيلات ارزان قيمت اشتغال در بهزيستي نيشابور

رئيس بهزيستي نيشابور از بانك‌هاي عامل تسهيلات تكليفي اشتغال مددجويان قدرداني كرد.